Jdi na obsah Jdi na menu
 


BAZÁRKY

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA
JARNÍ BAZÁREK - 17. a 18.března

Bude probíhat v místním kinosále smiley

Ve čtvrtek (17.3.) od 14.00 do 18.00 hodin se budou přijímat věci k prodeji, které jsou vhodné na jarní a letní období - oblečení (tepláky, trička, kraťasy, šaty..), obuv, hračky, potřeby pro miminka a děti až do největších velikostí (0-176). Vhodné je i vybavení pro letní sporty - kola, helmy, kolečkové brusle, koloběžky, tříkolky, odrážedla, kočárky .. prostě všechno, co by mohly děti využít během jarních a letních dnů.
Věci musí být nepoškozené a čisté, označené štítkem, na kterém bude velikost a cena.  A také musí být sepsané na formuláři.
Ten získáte ve školce, stáhneme na našich stránkách nebo na facebooku. Nabídnout věci k prodeji může kdokoliv, za každou věcičku je 1,- Kč vklad

V pátek (18.3.) od 14.00 do 18.00 hodin se přinesené věci budou prodávat .. Za každou věc z prodeje si MŠ účtuje nějakou tu korunku, podle ceny.

3,- Kč při ceně do 30,- Kč
5,- Kč při ceně do 50,- Kč
10,- Kč při ceně do 100,- Kč
20,- Kč při ceně nad 100,- Kč

 

V pondělí (21.3.) se budou vyzvedávat neprodané věci a utržené peníze. A to v době od 15.00 do 16.00 hodin.

Cílem námi pořádaného bazárku je zprostředkovat maminkám v okolí prodej a nákup levných věcí pro děti a také získat nějaké penízky pro děti ve školce.

Iniciativa prodejce nezodpovídá za případnou ztrátu (krádež) věcí. Věříme v čestnost všech příchozích, prodávajících i nakupujících.

Činnost maminek, které se do akce zapojí, je zcela nezištná.

PŘIJĎTE SI NABÍDNOUT VĚCI, KTERÉ JIŽ NEVYUŽIJETE, ALE I LEVNĚ NAKOUPIT ..